Preskočiť navigáciu

Horny obrazok

Šmyk nedostaneš len vtedy...

...ak si v šmyku

 

KODS2014
MAX

Podmienky použitia

Vstupom na "drifting.sk" (ďalej len "my", "nás", "náš", "drifting.sk", "http://www.drifting.sk/"), súhlasíte s právnym vymedzením nasledujúcich podmienok. Ak nesúhlasíte s právnym vymedzením všetkých nasledujúcich podmienok, potom, prosím, nevstupujte a/alebo nepoužívajte "drifting.sk". Tieto podmienky môžme kedykoľvek zmeniť a my spravíme všetko preto, aby sme Vás informovali o týchto zmenách, avšak bude rozumné, ak tieto podmienky budete pravidelne kontrolovať počas pravidelného používania "drifting.sk", pretože musíte súhlasiť s každou zmenou týchto podmienok, ktoré budú aktualizované a/alebo upravené.

Registrácia je anonymná a zadarmo! drifting.sk si vyhradzuje právo odstrániť z príspevkov všetky texty alebo hyperlinkové odkazy, ktoré v rozpore s Ústavou Slovenskej republiky šíria rasovú nenávisť alebo náboženskú neznášanlivosť a to z toho dovodu, aby sa v súlade s § 196 - 198 zákona č. 140/1961 Z.z., Trestný zákon v platnom znení, predišlo obvineniam zo šírenia trestných činov násilia proti skupine obyvateľov, hanobenia národa, rasy alebo vierovyznania resp. podnecovania k národnostnej a rasovej nenávisti. Ak s týmito podmienkami nesúhlasíte, kliknite na tlačítko nesúhlasím.

Súhlasíte s tým, že nebudete odosielať žiadne urážlivé, obscénne, vulgárne, ohováracie, nenávistné, výhražné, sexuálne orientované príspevky alebo posielať akýkoľvek iný materiál, ktorý môže porušovať ktorékoľvek zákony krajiny, v ktorej sa nachádzate Vy či v ktorej sa nachádza "drifting.sk" alebo medzinárodné právo. Takéto konanie môže viesť k okamžitému a trvalému vylúčeniu, s upozornením Vášho poskytovateľa internetového pripojenia, ak sa budeme domnievať, že to bude od nás požadované. IP adresa všetkých Vašich príspevkov je zaznamenávaná na pomoc vo vymožiteľnosti týchto podmienok. Súhlasíte s tým, že "drifting.sk" má právo kedykoľvek odstrániť, upraviť, presunúť alebo uzamknúť ktorúkoľvek tému alebo príspevok, ktorý by porušoval tieto podmienky. Ako užívateľ, súhlasíte s ukladaním do databázy akejkoľvek informácie, ktorú vložíte. Hoci táto informácia nebude zverejnená/poskytnutá žiadnej tretej strane bez Vášho súhlasu, ani "drifting.sk" ani "phpBB software" nenesú zodpovednosť za akýkoľvek pokus o prienik (hacking), ktorý môže viesť k zneužitiu týchto údajov.

© Drifing.sk - všetky práva vyhradené